Długo wyczekiwany weekendowy wypad do Zakopanego wreszcie stanie się bardzie realny dzięki sporej premii od szefa. Najwyższy czas zatroszczyć się o odpowiednie noclegi. Zakopane, Krupówki, hale pełne owiec, i skaliste szczyty już czekają na Wasze przybycie. Wybierz najbardziej optymalne zakwaterowanie w samym centrum miasta. Dobrze, że wybrałeś właśnie Zakopane. Noclegi dla turystów są tutaj dostępne w całorocznej ofercie.
Noclegi – Krupówki czy obrzeża Zakopanego?
Szeroka baza noclegowa pozwala turystom wybrać naprawdę różnorodne noclegi. Zakopane to dość rozległe miasto, dlatego istnieje możliwość zatrzymania w centrum, ale także na obrzeżach. Dla tych, którzy naprawdę poszukują spokoju polecamy tę drugą opcję. Pensjonat na uboczu, drewniany domek przy lesie czy mały hotelik przy górskim szlaku – doskonała alternatywa dla potrzebujących ciszy i maksymalnego relaksu.
Tabliczka: noclegi Krupówki powinna zwrócić uwagę turystów, którym nie przeszkadza przebywanie w centrum miasta. Oczywiście ma to swoje zalety: łatwa dostępność do szeregu zakopiańskich atrakcji oraz mniejsze odległości do najbardziej popularnych szlaków turystycznych.
Po czym rozpoznać najlepszy hotel na Krupówkach?
Hotel Kasprowy Wierch, Hotel Rysy, Hotel Aquarion, Hotel Sabala czy Aries Hotel & Spa to tylko niektóre z najlepszych hoteli, które już od kilka funkcjonują na Krupówkach. Po czym rozpoznać naprawdę dobry ośrodek wypoczynkowy? Wyróżniają go:
– perfekcyjne wnętrza, szeroki wybór pokojów;
– niezapomniane widoki z okna;
– nienaganne opinie na portalach internetowych;
– konkurencyjne ceny;
– szereg atrakcji przyhotelowych: basen, siłownia czy kawiarnia;
– profesjonalna obsługa.
Dzisiejsze wymagania turystów są dość spore, dlatego zarządcy hoteli stają na głowie, żeby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Ośrodki o nie najlepszej opinii szybko kończą swoją działalność.
Kiedy zarezerwować pokój?
Oczywiście zależy to od konkretnego hotelu, apartamentu czy hostelu. Jedne są bardziej oblegane, inne mniej. Do najbardziej prestiżowych miejsc rezerwujemy miejsca nawet z rocznym wyprzedzeniem. Najlepiej na bieżąco śledzić dostępność pokoi na stronach internetowych. Im wcześniej zarezerwujemy odpowiednie lokum, tym na większe rabaty możemy liczyć.

Noclegi na Krupówkach, a może przestronne apartamenty na leśnej polanie? Zakopane to malownicza miejscowość, która oferuje turystom naprawdę wiele. Znane atrakcje turystyczne w centrum miasta, najbardziej znane górskie szczyty, a przede wszystkim czyste, górskie powietrze. Zakopane posiada naprawdę szeroką ofertę noclegową. Wcale nie musimy się więc martwić o nasz niski budżet wakacyjny przeznaczony na noclegi. Zakopane – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *